headertauliah

Senarai Jurulatih

Berikut adalah senarai jurulatih-jurulatih PALAPES UUM :

ketua jrlth 1stKETUA JURULATIH PERTAMA

Mej Ismail bin Hamid
RAMD
( Mulai 1 Jun 1984 hingga 31 Disember 1987 )

ketua jrlth 2stKETUA JURULATIH KEDUA

Mej Anuar bin Hj Abd Hamid
RAMD
( Mulai 1 Januari 1988 hingga 30 September 1990 )

ketua jrlth 3stKETUA JURULATIH KETIGA

Mej Muhd Mukhtar bin Ibrahim
RRD
( Mulai 10 Oktober 1990 hingga 31 Mac 1993 )

ketua jrlth 4stKETUA JURULATIH KEEMPAT

Mej Mohamed Ekbar bin K.K Mohd Sultan
RRD
( Mulai 1 April 1993 hingga 31 Mac 1994 )

ketua jrlth 5stKETUA JURULATIH KELIMA

Mej Burhanuddin bin Yaacob
RRD
( Mulai 1 April 1994 hingga 2 Julai 1997 )


ketua jrlth 6stKETUA JURULATIH KEENAM

Mej Azizan bin Taib
RRD
( Mulai 3 Julai 1997 hingga 14 Julai 2001 )

ketua jrlth 7stKETUA JURULATIH KETUJUH

Mej Adnan bin Ashaari
RRD
( Mulai 15 Julai 2001 hingga 2 Ogos 2005 )

ketua jrlth 8stKETUA JURULATIH KELAPAN

Mej Masbah bin Hassan
RRD
( Mulai 3 Ogos 2005 hingga 3 Ogos 2008 )

ketua jrlth 9stKETUA JURULATIH KESEMBILAN

Lt Kol Hj Roslan bin Hj Hussin
RAMD
( Mulai 4 Ogos 2008 hingga sekarang )