headertauliah

Senarai Komandan

 komndn 1st KOMANDAN PERTAMA

Kol ( Kehormat ) Prof Tan Sri Dato' Awang Had bin Salleh
( Mulai 31 Jun 1984 hingga 31 Dis 1987 )

 komndn 2st

KOMANDAN KEDUA

Lt Kol Prof Madya Dr Ahmad Fawzi Mohd Basri
( Mulai 1 Jan 1988 hingga 30 Jun 1989 )

 komndn 3st

KOMANDAN KETIGA

Kol ( Kehormat ) Tan sri Dato' Dr Othman Yeop Abdullah
TUDM
( Mulai 1 Jul 1989 hingga 14 April 1993 )

 komndn 4st

KOMANDAN KEEMPAT

Kol ( Kehormat ) Dato' Dr Shamsuddin Kassim
TUDM
( Mulai 22 April 1993 hingga 31 Mac 1998 )

 komndn 5st

KOMANDAN KELIMA

Kol ( Kehormat ) Prof Dato' Ir Dr Mohammad Noor bin Haji Salleh
TUDM
( Mulai 1 April 1998 hingga 1 Jun 2001 )

 komndn 6st

KOMANDAN KEENAM

Brig Jen Prof Dato' Dr Ahmad Fawzi bin Basri
( Mulai 2 Jun 2001 hingga 23 Mei 2005 )

 komndn 7st

KOMANDAN KETUJUH

Kol ( Kehormat ) Tan Sri Dato' Wira Dr Nordin bin Kardi
PSSTLDM
( Mulai 20 Jun 2006 hingga 16 Jun 2010 )

 komndn 8st

KOMANDAN KELAPAN

Kol ( Kehormat ) Prof Dato' Dr Mohammed Mustafa Ishak
TUDM
( Mulai 20 April 2011 hingga sekarang )